Kontakt — dane teleadresowe

Adres firmy:

Multikino S.A., ul. Wiertnicza 166, 02-952 Warszawa,
tel.: 22 453 32 00, faks: 22 453 32 05
e-mail: reklama@multikino.pl

Reklama na ekranie:

• Joanna Zmysłowska — Dyrektor Biura Reklamy Multikino SA, jzmyslowska@multikino.pl; tel. 22 453 32 48
• Monika Daniluk — Koordynator Biura Reklamy,
• Paulina Włodarska — Koordynator Biura Reklamy pwlodarska@multikino.pl; tel. 22 453 32 46 lub 513 111 993
• Klaudia Grabarczyk — Key Account Manager, kgrabarczyk@multikino.pl; tel. 22 453 32 47
• Joanna Oczkowska — Sales Manager, joczkowska@multikino.pl; tel. 22 453 32 25
• Barbara Michalczuk — Sales Manager, bmichalczuk@multikino.pl; tel. 502 555 974
• Marcin Duda — Sales Manager, mduda@multikino.pl; tel. 513 111 698
• Krzysztof Nowicki — Sales Manager, knowicki@multikino.pl; tel. 513 111 697

Dział Sprzedaży Specjalnej i Sponsoringu:

• Artur Chmielewski — Zastępca Kierownika ds. Sprzedaży Specjalnej i Sponsoringu,
  achmielewski@multikino.pl; tel. 513 111 978

Reklama lokalna, wynajem sal na konferencje, sprzedaż kuponów:

Lokalni organizatorzy konferencji:
• Bydgoszcz: Karol Szukaj tel. 513 111 957, e-mail: bydgoszcz@multikino-b2b.pl
• Elbląg: Aneta Michalska tel. 513 111 946, e-mail: elblag@multikino-b2b.pl
• Gdańsk: Joanna Bartela tel. 513 111 952, e-mail: gdansk@multikino-b2b.pl
• Gdynia: Joanna Dziuda tel. 513 111 857, e-mail: trojmiasto@multikino-b2b.pl
• Koszalin: Maciej Wilmański tel. 513 111 866, e-mail: koszalin@multikino-b2b.pl
• Kraków: Magda Chałgasiewicz tel. 513 111 959, e-mail: krakow@multikino-b2b.pl
• Łódź: Marcin Dryja, tel. 513 111 879 e-mail: lodz@multikino-b2b.pl
• Poznań: Stefan Makowiecki tel. 513 111 961, e-mail: smakowiecki@multikino.pl; Katarzyna Dolata, tel. 797 025 406, e-mail: poznan@multikino-b2b.pl
• Sopot: Joanna Lejbt, tel. 513 111 984, e-mail: sopot@multikino-b2b.pl
• Szczecin: Joanna Kaplewska-Poczepko tel. 513 111 956, e-mail: szczecin@multikino-b2b.pl
• Włocławek: Daria Kozakowska tel. 513 111 922, e-mail: wloclawek@multikino-b2b.pl
• Wrocław: Rina Angelow tel. 513 111 954, e-mail: wroclaw@multikino-b2b.pl
• Zabrze, Rybnik: Patrycja Lukasek tel. 513 111 958, e-mail: slask@multikino-b2b.pl

Warszawa:
• Silver Screen Targówek: Agnieszka Rosłon tel. 513 111 861, e-mail: targowek@multikino-b2b.pl
• Multikino Ursynów: Ilona Sieczkowska tel. 0-22 201 17 00, 513 111 988, e-mail: ursynow@multikino-b2b.pl
• Silver Screen Wola Park: Piotr Szuliński tel. 513 111 871, e-mail: wola@multikino-b2b.pl
• Multikino Złote Tarasy - Dział Organizacji Imprez: 513 111 966 lub 513 111 868 e-mail: events.zlotetarasy@multikino.pl

Centrala:
• Mariusz Galewski — Kierownik, tel. 513 111 979, 22 453 32 52, faks. 22 453 32 05
• Magdalena Tkaczyk — Specjalista ds. sprzedaży korporacyjnej, tel. 513 111 948, 22 453 32 26

Dane rejestrowe spółki:

Multikino S.A. 02-952 Warszawa, ul. Wiertnicza 166
Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000284604
kapitał zakładowy: 1.464.450,30 PLN
NIP: 5212893057